• Kreatywnie na świetlicy

• Nasze jesienne inspiracje

• Prace plastyczne dzieci ze świetlicy szkolnej

• Pokaz mody jesiennej

• Świetliczki zaprezentowały modę jesienną z wykorzystaniem darów jesieni. Dzieci i rodzice wykazali duże zaangażowanie w przygotowaniu kolekcji jesiennej. Pokaz mody  sprawił dzieciom wiele radości.

• Powitanie jesieni

• Świetliczki z grupy I powitały jesień, wykonując różne prace plastyczne o tematyce jesiennej.

• MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY „KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE”.

• Już od września 2021 realizowany jest w naszej szkole Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Kreatywne Prace Plastyczne” w ramach zajęć świetlicowych gr. II oraz w ramach pracy Biblioteki Szkolnej.

*Projekt adresowany jest do nauczycieli przedszkoli i klas 1-3, nauczycieli plastyki w klasach 4-8 szkół podstawowych, nauczycieli szkół i ośrodków specjalnych,  bibliotek i domów kultury.

*Głównym celem projektu jest zaspokajanie naturalnej potrzeby tworzenia sztuki, wyzwalanie ekspresji twórczej i wspieranie całościowego rozwoju dzieci/uczniów poprzez działania plastyczne.

*Projekt jest zgodny z podstawą programową wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej, plastyki w kl. IV-VIII i szkół specjalnych oraz podstawowym kierunkiem realizacji polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2021/22 p.6 - Wzmocnienie edukacji ekologicznej w szkołach.

• Nowe zdjęcia
          • Szkolny konkurs „MAM TALENT”
          • W dniu 10 marca 2021 r. w Szkole Podstawowej w Malinówce odbył się szkolny konkurs „MAM TALENT”. Wzięły w nim udział dzieci z klas I-III uczęszczające do świetlicy szkolnej. Celem konkursu było promowanie młodych talentów, popularyzowanie działań artystycznych oraz rozwijanie kreatywności, zainteresowań i doznań estetycznych dzieci. Uczniowie prezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne, aktorskie i manualne. Wszyscy występujący stworzyli radosną oraz pełną wzruszeń atmosferę.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Seweryn Śnieżek

II miejsce – Lena Chrobak, Filip Wojtowicz

III miejsce – Zuzanna Ptak, Milena Krauz

Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki, a laureaci – nagrody rzeczowe i dyplomy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!
            FILM

Konkurs zorganizowały Panie: Bogusława Krauz, Małgorzata Śnieżek i Jolanta Kielar.

• Dzień Języków Obcych na świetlicy.

• W ramach obchodów Dnia Języków Obcych na świetlicy uczniowie kl. II i III zaśpiewali piosenkę w języku niemieckim pt. " Herzlich willkommen".